KONST / Litografier / Färglitografi 14997329
nr 1499 7329
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, 2 st, Stockholm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm. Signerad
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
måndag 31 oktober 2022
kl 19:28:46
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant